درباره بریکس تویز® بیشتر بدانید

بریکس تویز خالق لحظاتی ناب از شادی، سرگرمی، کشف و یادگیری برای شما و فرزند دلبندتان است.
حدود 40 سال پیش با برند کوشا شروع به تولید اسباب بازی برای دستان کوچک فرزندان عزیز نمودیم و اکنون در جهت ارتقاء برند با نام بریکس در خدمت شما هستیم.

بسته بندی مناسب
پرداخت آنلاین
خدمات پس از خرید
ضمانت کیفیت کالا
ارسال فوری

در طول راه، ما خطوط تولید خود را گسترش دادیم و سعی کردیم تا اسباب بازی های متنوعی را برای همه گروه های سنی تولید کنیم، از آجره های بزرگ که به سهولت روی هم سوار می شوند تا آجره های ریز که برای ساخت دقیق تر و خلق داستانهای مختلف برای بازی و یادگیری استفاده می شوند

بازی یک بخش اساسی در نحوه یادگیری، رشد و پیشرفت سازنده فرزند شماست!
اسباب بازی های بریکس® رشدکودک شما را با رنگهای پر جنب و جوش، اشکال و روش های ساخت متنوع و ویژگی های نوآورانه که باعث برانگیختن حواس و تخیل آنها می شود تسریع بخشیده و باعث می شود تا آنها در هنگام بازی به همه چیزهایی که ساخته اند افتخار کنند.

بریکس تویز ®

به والدین کمک می کند تا فرزندان خود را پرورش دهند و یادگیری، خلاقیت، رشد و پیشرفت را تقویت کنند.

توسعه اینترنت، روشهای خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می کند. خرید اینترنتی بیشتر با سرعت زندگی مدرن همگام شده و توانسته خود را با روحیات و نیازهای رو به رشد مشتریان هماهنگ کند، لذا ما در بریکس تویز این امکان را فراهم نمودیم تا خانواده های عزیز بیشترین آسودگی را تجربه کنند.

از تخفیف هایمان با خبر شو!

خبرنامه ما این امکان را میدهد که آخرین محصولات و بهترین تخفیف را زود تر از بقیه دریافت کنید، همچنین کدهای تخفیف اختصاصی برای شما ارسال میشود.